Cookievoorkeuren

Veiling div. professionele geluids- en lichtapparatuur

Kavels:120
Bieden start: 23 aug. 2023 12:00:00 (CEST)
Eindigt: 13 sep. 2023 19:30:00 (CEST)

Veiling van diverse professionele geluids- en lichtapparatuur waaronder (voor-)versterkers, DJ-sets, mengpanelen, speakers, subwoofer, exclusieve glas neonverlichting, geluidssystemen en Halloween animatronicpoppen.

Kijkdag: 12 september van 10.00 tot 14.00 uur, Pannenweg 306, 6031 RK te Nederweert
Afhaaldag: 20 september van 10.00 tot 14.00 uur, Pannenweg 306, 6031 RK teNederweert

Opmerking voor kopers

Eventueel kunnen kleine kavels worden verzonden à € 15,- per kavel (verzend- en verpakkingskosten).
Pallets en grotere objecten zoals geluidsboxen verzenden op aanvraag.

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden