Cookievoorkeuren

Auto's en rijdend materieel

Kavel 120-001: 1 x Opel bedrijfswagen type: Movano

Huidige bieding:
€ 4.750
Verhoging:250
Biedingen:6
Eindigt in:30 Apr 2024 20:00:00 (CEST) (3d 9h)
Uw bod:
Automatisch bod:
Let op! Je bod wordt verhoogd met 22% opgeld en 21% BTW.

1 x Opel bedrijfswagen type: Movano 2.3 Turbo L3H2, kenteken: VJZ-51-P, afgegeven op: 31-3-2021, APK t/m 31-3-2024, afgelezen kilomterstand: 150306

Bekijk kavel

Kavel 121-001: SUPER 73 FATBIKE

Huidige bieding:
€ 1.150
Verhoging:50
Biedingen:13
Eindigt in:01 May 2024 21:00:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:
Let op! Je bod wordt verhoogd met 22% opgeld. Dit kavel is vrij van BTW.

MODEL S2 OBSIDIAN LIMITED 2023 NIEUWPRIJS €4450 INCLUSIEF SLEUTELS EN LADER

Bekijk kavel

Kavel 121-002: DON SOURIS FATBIKE

Huidige bieding:
€ 550
Verhoging:25
Biedingen:13
Eindigt in:01 May 2024 21:02:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL CAPO 2023 INCLUSIEF SLEUTELS EN LADER

Bekijk kavel

Kavel 121-003: SUPER 73 FATBIKE

Huidige bieding:
€ 1.050
Verhoging:50
Biedingen:9
Eindigt in:01 May 2024 21:04:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL S2 HUDSON BLUE 2023 MET SLEUTELS EN LADER NIEUWPRIJS €3950,-

Bekijk kavel

Kavel 121-004: DON SOURIS FATBIKE

Huidige bieding:
€ 475
Verhoging:25
Biedingen:10
Eindigt in:01 May 2024 21:06:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL CAPO 2023 INCLUSIEF SLEUTELS EN LADER BABY BLUE

Bekijk kavel

Kavel 121-006: SUPER 73 FATBIKE

Huidige bieding:
€ 1.150
Verhoging:50
Biedingen:12
Eindigt in:01 May 2024 21:08:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL ZX PANTHRO BLUE 2024 MET SLEUTELS EN LADER NIEUWPRIJS €2600,-

Bekijk kavel

Kavel 121-007: KNAAP AMS FATBIKE

Huidige bieding:
€ 575
Verhoging:25
Biedingen:10
Eindigt in:01 May 2024 21:10:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL AMS MATT BLACK 2022 MET LADER

Bekijk kavel

Kavel 121-008: PHATFOUR FATBIKE

Huidige bieding:
€ 500
Verhoging:25
Biedingen:11
Eindigt in:01 May 2024 21:12:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL FLB+ 2023 MET LADER

Bekijk kavel

Kavel 121-005: KNAAP FATBIKE

Huidige bieding:
€ 600
Verhoging:25
Biedingen:15
Eindigt in:01 May 2024 21:14:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

Bekijk kavel

Kavel 121-009: KNAAP FATBIKE

Huidige bieding:
€ 525
Verhoging:25
Biedingen:10
Eindigt in:01 May 2024 21:16:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL AMS SPACE GREY 2023 MET LADER

Bekijk kavel

Kavel 121-010: DOPPIO FATBIKE

Huidige bieding:
€ 525
Verhoging:25
Biedingen:8
Eindigt in:01 May 2024 21:18:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL CLASSICO 2022 MET SNEL LADER

Bekijk kavel

Kavel 121-011: HONBIKE E-BIKE

Huidige bieding:
€ 500
Verhoging:25
Biedingen:13
Eindigt in:01 May 2024 21:20:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL UNI4 2023

Bekijk kavel

Kavel 121-012: ROXX FATBIKE

Huidige bieding:
€ 575
Verhoging:25
Biedingen:12
Eindigt in:01 May 2024 21:22:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL RX1 2022 VOUWFIETS METSLEUTEL EN LADER

Bekijk kavel

Kavel 121-013: AGM FATBIKE

Huidige bieding:
€ 525
Verhoging:25
Biedingen:8
Eindigt in:01 May 2024 21:24:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL GT 250 2023 MET LADER

Bekijk kavel

Kavel 121-014: DOPPIO FATBIKE

Huidige bieding:
€ 450
Verhoging:25
Biedingen:9
Eindigt in:01 May 2024 21:26:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL CLASSICO 2023( geen accu en lader aanwezig)

Bekijk kavel

Kavel 121-015: OUXI FATBIKE

Huidige bieding:
€ 375
Verhoging:25
Biedingen:6
Eindigt in:01 May 2024 21:28:00 (CEST) (4d 10h)
Uw bod:
Automatisch bod:

MODEL V20 2024 MET LADER

Bekijk kavel

Gesloten Kavels

Kavel 2: Volkswagen bedrijfswagen

Bieden op dit kavel is geëindigd

1 x Volkswagen bedrijfswagen type: Transporter T3 1,7 D, KENTEKEN: VV-846-D, afegegeven op: 22-3-2016, Bouwjaar 1988, APK verlopen op 4-4-2018, papieren compleet LET OP: de auto heeft geen motor ingebouwd, de motor ligt los naast de auto, werking onbekend.

Bekijk kavel

Kavel 5: DAF bedrijfswagen

1 x DAF bedrijfswagen, type: AE04EN kenteken: VP-53-XK, afgegeven op: 18-3-1992, APK t/m 8-2-2023, ingericht als foodtruck voorzien van werktafel, koelkast en gasgestookte 3-voudige frituurunit, kenteken papieren compleet en sleutel aanwezig. Auto "start en rijdt" ("start en rijdt zegt verder niets over de technische staat van de auto en/of eventuele gebreken).

Bekijk kavel

Kavel 10: BBQ/Smoker aanhangwagen

1 x Enkelassige aanhangwagen omgebouwd tot Food/BBQ-smoker, voorzien van uitklapbare luifels met gasveren, BBQ's, bakplaat etc.

Bekijk kavel

Kavel 1: Volkswagen bedrijfswagen

1 x Volkswagen bedrijfswagen, type: Transporter T2, 261011, kenteken: 63-75-ZB, afgegeven op: 25-11-1977, APK verlopen op: 5-9-2022, Kenteken en sleutels aanwezig. Auto "start en rijdt" ("start en rijdt zegt verder niets over de technische staat van de auto en/of eventuele gebreken). De Pizza-oven in de achterbak wordt niet meeverkocht met de auto maar staat in de veiling te koop onder kavel nummer 11.

Bekijk kavel

Kavel 7: Peugeot personenwagen

1 x Peugeot personenwagen, type 107, 1.0 kenteken: PZ-772-B, afgegeven op: 6-10-2017 (bouwjaar 2009), APK verlopen op 5-11-2021, diverse gebruikssporen en schade rondom. Kenteken papieren compleet en sleutel aanwezig. Auto "start en rijdt" ("start en rijdt zegt verder niets over de technische staat van de auto en/of eventuele gebreken).

Bekijk kavel

Kavel 8: Peugeot personenwagen

1 x Peugeot personenwagen, type 107, 1.0 kenteken: Px-228-Z, afgegeven op: 6-10-2017 (bouwjaar 2009), APK verlopen op 16-10-2021, diverse gebruikssporen en schade rondom. Kentekenpapieren compleet. niet gestart.

Bekijk kavel

Kavel 6: Fiat bedrijfswagen

1 x Fiat bedrijfswagen, type: Ducato 2,8Jtd, kenteken: 35-BS-SR, afgegeven op: 31-3-2005, APK verlopen op 16-04-2020, ingericht als foodtruck, voorzien van RVS werkbankmet granieten blad, gekoelde saladebar en RVS gasgestookte dubbele piza oven, auto start niet (Accu leeg). kenteken papieren compleet en sleutel aanwezig.

Bekijk kavel

Kavel 9: Suzuki motorfiets

1 x Suzuki motorfiets type: GSX 1300 B-King, kenteken: 93-MF-KZ, afgegeven op: 13-2-2015, bouwjaar 2008, kenteken papieren compleet 1x sleutel aanwezig, accu leeg.

Bekijk kavel

Kavel 3: Volkswagen bedrijfswagen

1 x Volkswagen bedrijfswagen type: transporter 1,9 Tdi, kenteken: 32VKZ-2, afgegeven op: 22-11 2007, APK verlopen op 7-6-2022, kenteken papieren compleet, sleutel aanwezig, Auto "start en rijdt" ("start en rijdt zegt verder niets over de technische staat van de auto en/of eventuele gebreken).

Bekijk kavel

Kavel 35: Retro velgen

2 x Aluminium "retro" velgen met band, afm.: 7J x 15H2 ET 24,5

Bekijk kavel

Kavel 37: Aanhangwagen

Enkelassige aanhangwagen

Bekijk kavel

Kavel 23-025070: Aanhangwagen

Enkelassige aanhangwagen gesloten, voorzien van klep met gasvering, Geen kenteken nodig.

Bekijk kavel

Kavel 23-025072: Aanhangwagen

Hapert tandemassige aanhangwagen, type: DL 2000, kenteken: WF-69-XV, Bouwjaar: 1991, afm.: 275 x 160 cm. V.v. aluminium zijschotten en inhoud diverse schilderbenodigheden.

Bekijk kavel

Kavel 23-025073: Aanhangwagen

Elefant enkelassige materiaal aanhangwagen, geen kenteken

Bekijk kavel

Kavel 23-025075: Schaftwagen

Böhmer prefab wagenbouw schaftwagen, Type EBH, kenteken: WP-JX-98, bouwjaar 2004

Bekijk kavel

Kavel 23-025074: Schaftwagen

Böhmer prefab wagenbouw schaftwagen, Type EBH, kenteken: WV-SZ-86, bouwjaar 2008

Bekijk kavel

Kavel 23-025071: Aanhangwagen

Verdonk enkelassige aanhangwagen, type: VA-EA-AHW, kenteken: WJ-PL-72. bouwjaar 2007, afm. 250 x 130 cm. Inclusief de inhoud met partij schilderbenodigdheden. W.o schuurpapier, kit. Afplaktape etc.

Bekijk kavel

Kavel 23-027001: Peugeot personen auto type: 208

Peugeot personen auto type: 208 1.6 e HDi Active, Kenteken: 8-XNJ-40 afgegeven op: 25-9-2014, APK t/m 25-09-2023, Afgelezen kilometerstand : 287025. Verkoop is onder voorbehoud van gunning curator.

Bekijk kavel

Kavel 23-028001: Renault bedrijfswagen type: Trafic

Renault bedrijfswagen, type: Trafic 1.6 dCi L1H1 Comfort Energy, kenteken: VFB-01-V, afgegeven op 9-3-2020, bouwjaar 2015, APK t/m: 15-03-2023, afgelezen kilometerstand: 177.378, Gebruikssporen en schade rondom.

Bekijk kavel

Kavel 23-028002: Opel bedrijfswagen, type: Vivaro

Opel bedrijfswagen, type: Vivaro 1.6 CDTI L2H1 edition ecoflex, kenteken: VS-542-K, afgegeven op 7-12-2015, bouwjaar 2015, APK t/m: 16-02-2024, afgelezen kilometerstand: 201.713, Gebruikssporen en schade rondom.

Bekijk kavel

Kavel 23-029001: BMW personenauto type: 1 serie

BMW personen auto type: 1 serie 1.6i benzine, kenteken: JG-374-X, afgegeven op: 14-3-2016 (bouwjaar 2008), APK t/m 7-7-2023, afgelezen kilometerstand: 201830. 2 x sleutel aanwezig, kenteken compleet. Deze auto valt onder de marge regeling, u betaalt alleen btw over de veilingkosten. Motor start en loopt, auto rijdt voor- en achteruit (let op !: dit zegt niets over de technische staat van het voertuig)

Bekijk kavel

Kavel 23-030001: Peugeot bedrijfswagen type: Partner 1.6 Hdi

Peugeot bedrijfswagen, type: partner 122 1.6 HDI L1 XT Profit +, kenteken: 4-VVN-41, afgegeven op: 3-5-2012, APK verlopen, afgelezen kilometerstand: 248660, 1x sleutel, kentekenbewijs compleet. Motor start en loopt, auto rijdt voor- en achteruit (let op !: dit zegt niets over de technische staat van het voertuig)

Bekijk kavel

Kavel 23-039001: Peugeot bedrijfswagen type: Partner 1.6 Hdi

Peugeot bedrijfswagen type: Partner 122 1.6 HDi 90 L2XR, kenteken: VS-394-D, afgegeven op: 13-11-2015, APK t/m 13-11-2023, Afgelezen kilometerstand: 185500.

Bekijk kavel

Kavel 23-037001: Motorfiets Harley Davidson

1 Harley Davidson motorfiets type: FLHRSI Road King, Bouwjaar: 2004, zonder nederlands kenteken, voorzien van zijkoffers, screaming eagle uitvoering "CNC Ported",met US Title, invoerrechten en btw al betaald, afgelezen tellerstand: 59725, Het betreft hier een Marge artikel, u betaalt geen btw over de bieding enkel over de veilingkosten. motor start niet, sleutel niet aanwezig, werking onbekend. gebruikssporen rondom. kosten rdw kentekenkeuring ca.: 200,- euro, rest bpm bedrag ca. 250 euro

Bekijk kavel

Kavel 23-037041: Batavus electrische fiets

1 Batavus electrische fiets, zonder laadapparaat, werking onbekend

Bekijk kavel

Kavel 23-037042: Batavus electrische fiets

1 Batavus electrische fiets, met laadapparaat, werking onbekend

Bekijk kavel

Kavel 23-046001: Elektrische Scooter

Nieuwe Iva E-go S2 snorscooter met kenteken FHP53Z, 48 Volt, 3 Ampere, voorzien van lcd scherm en koffer

Bekijk kavel

Kavel 23-046002: Scooter

Nieuwe BTC Riva E4 snorscooter met kenteken FHJ26X 4 takt, voorzien van bagagerek

Bekijk kavel

Kavel 23-046004: Scooter

Nieuwe Sym Crox snorscooter met kenteken DLX-61T, 49 cc, geen tenaamstelling mogelijk i.v.m. te lage euro classificering

Bekijk kavel

Kavel 23-046006: Elektrische Fiets

Nieuwe Atia prowheel wellgo elektrische fiets, voorzien van shimano 7 versnellingen, handremmen

Bekijk kavel

Kavel 23-046007: Kinder Fiets

Nieuwe Altec urban bike kleur gray/pink, 24", voorzien van stalen voordrager, slot en sleutel, terugtrap rem en handrem voor

Bekijk kavel

Kavel 23-046010: Dames Fiets

Nieuwe Pointer Glorie RemN D 50 damesfiets 28" voorzien van terug trap remmen, slot en sleutels

Bekijk kavel

Kavel 23-046005: Scooter

Demo elektrische Lifan You see bromscooter met kenteken DRB63S, lichte schade, 600 km gereden

Bekijk kavel

Kavel 23-046011: Dames Fiets

Nieuwe Pointer Step-IN D 50 damesfiets 28" voorzien van lage instap, slot en sleutels

Bekijk kavel

Kavel 23-046012: Vouw Fiets

Nieuwe MBM Alibi 20 vouwfiets, 20" voorzien van handremmen

Bekijk kavel

Kavel 23-046008: Dames Fiets

Nieuwe Pointer grande nexus 3 D51 damesfiets, 28"voorzien van handremmen, slot en sleutels

Bekijk kavel

Kavel 23-046013: Kinder Fiets

Nieuwe Altec urban bike 24" voorzien van stalen voordrager terugtrap rem en handrem voor, slot en sleutels

Bekijk kavel

Kavel 23-046014: Kinder Fiets

Nieuwe Fleur kinderfiets 20" voorzien van handremmen

Bekijk kavel

Kavel 23-046003: Scooter

Nieuwe Peugeot Django Heritage snorscooter met kenteken DLX59T, sport, L5 satin silver, voorzien van usb lader

Bekijk kavel

Kavel 23-046015: Kinder Fiets

Pegasus kinderfiets 18" voorzien van versnellingen en handremmen

Bekijk kavel

Kavel 23-046016: Leenfietsen 3x

3 stuks Batavus Leen fietsen voorzien van slot en sleutels

Bekijk kavel

Kavel 23-046017: Stunt Bike

Demo SE Bikeslife big flyer landing gear met fietsenstandaard

Bekijk kavel

Kavel 23-046018: Helmen standaard

Standaard t.b.v. scooter en fiets helmen afm. Ca. 70x50x200 cm, helm niet inbegrepen

Bekijk kavel

Kavel 23-046019: Helm

Nieuwe Le mans II sv outlander

Bekijk kavel

Kavel 23-046020: Fiets tassen 3x

Nieuwe New looxs Tosca schoudertas en fietstas, voorzien van afdekbare haken t.b.v. bagagedrager in 3 verschillende dessins

Bekijk kavel

Kavel 23-046021: Partij Fiets tassen en snelbinders

ca. 9 stuks nieuwe fiets tassen diverse merken waaronder New Looxs en diverse snelbinders

Bekijk kavel

Kavel 23-046023: Diverse fiets toebehoren

Diverse nieuwe producten waaronder 2 fietspompen, diverse fietsbellen, paraplu's, bidonhouders, spiegels, telefoonhouders, adapters

Bekijk kavel

Kavel 23-046025: Partij Fiets stoelen

nieuwe producten waaronder 4 fietsstoelen en toebehoren van diverse merken waaronder BoBike en Polisport inhoud van 1 stelling sectie

Bekijk kavel

Kavel 23-046026: Partij Fietszadels en -windschermen

Diverse nieuwe fietszadels en toebehoren, Windschermen en voordragers van diverse merken waaronder Selle Royal inhoud van 1 stellingsectie

Bekijk kavel

Kavel 23-046027: Partij Fietsmanden en kratten

Diverse nieuwe Fietsmanden, waarvan 3 metalen fietsmanden, voordrager en 4 kunststof fietskratten

Bekijk kavel

Kavel 23-046028: Partij Fietstoebehoren -sloten, -lampen

Diverse nieuwe fietsonderdelen waaronder AXA sloten, diverse verlichting inhoud van 1 stelling sectie

Bekijk kavel

Kavel 23-046029: Partij Fiets onderdelen -verlichting

Diverse nieuwe fiets onderdelen van diverse merken waaronder Simson, diverse verlichting, remkabel, remblokken, binnenbanden, pedalen, snelbinders, standaarden, sloten, inhoud 1,5 stellingsectie

Bekijk kavel

Kavel 23-046030: Partij Fietsmanden

6 nieuwe rieten fietsmanden van diverse merken waaronder Brisbane, Basel,New looxs alsmede kaarthouders

Bekijk kavel

Kavel 23-046035: Elektrische Fiets

Batavus marcato elektrische damesfiets voorzien van afneembare fiets computer en lader

Bekijk kavel

Kavel 23-046036: Elektrische Fiets

Ewise elektrische damesfiets

Bekijk kavel

Kavel 23-046044: Slot (4x)

Diverse sloten waaronder Lima Toplock kettingsloten 3 sterren

Bekijk kavel

Kavel 23-046079: Partij diverse scooteronderdelen

Diverse scooter onderdelen voor diverse merken en types

Bekijk kavel

Kavel 23-046080: Partij banden

Diverse banden ca. 16 stuks waaronder scooterbanden en wielen van diverse merken waaronder Michelin, Citygrip

Bekijk kavel

Kavel 23-046086: Partij fietsbanden

Diverse buitenbanden ca. 25 stuks van diverse merken waaronder Schwalbe, continental en SCT

Bekijk kavel

Kavel 23-046099: Anti parkeerpaal

afzetpaal voorzien van sleutels

Bekijk kavel

Kavel 23-046100: Uitlaten

diverse uitlaten, 2 takt en 4 takt

Bekijk kavel

Kavel 23-046102: Scooter onderdelen

diverse windschermen, valbeugels, zadels t.b.v. diverse merken scooters waaronder Vespa

Bekijk kavel

Kavel 23-046104: Scooter onderdelen

diverse onderdelen waaronder trim, verlichting t.b.v. diverse merken waaronder Vespa, Primavera, Zip

Bekijk kavel

Kavel 23-046101: Scooter kappen sets

diverse kappen sets voor diverse merken en modellen scooters, waaronder Zip, Riva

Bekijk kavel

Kavel 23-046103: Scooter verlichting

diverse verlichting waaronder achterlichten, koplampen, richtingaanwijzers, spiegels met led richting aanwijzing, tube verlichting t.b.v diverse merken scooters waaronder Vespa, Sprint, Zip,

Bekijk kavel

Kavel 23-051027: 1 Pitbike crossmotor, 4 takt, werkig onbekend

1 Pitbike crossmotor, 4 takt, werkig onbekend

Bekijk kavel

Kavel 23-049001: BMW motorfiets R 1200 Cruiser

1 BMW motorfiets, type: R1200 Cruiser, kenteken: MB-GS-14 afgegeven op: 23-11-1999, afgelezen kilometerstand: onbekend, accu leeg, werking onbekend, kenteken: compleet, sleutel aanwezig.

Bekijk kavel

Kavel 23-050132: Tandemassige aanhangwagen

1 Henra gesloten tandemassige aanhangwagen , type: HG 20 kenteken : 14-WE-21 afgegeven op: 30-6-1980

Bekijk kavel

Kavel 23-062023: 1 Vespa snorscooter

1 Vespa snorscooter type Sprint, defect.

Bekijk kavel

Kavel 064-001: Opel bedrijfswagen type: Combo 1.3 Cdti

1 Opel bedrijfswagen type: Combo 1.3 CDTi Comfort, kenteken: 68-VJF-5 afgegeven op: 7-8-2007, APK t/m 3-4-2024, Afgelezen kilometerstand: 171953. Accu leeg, auto start en rijdt, echter rechterachterwiel staat vast op, wellicht, de handrem. (start en rijdt zegt niets over de technische staat van de auto!)

LET OP !!!, Volgens opgave zijn alle banden van de auto op dit moment LEEG !, Het is ons onbekend of de banden lek zijn of gewoon zonder lucht, HOUD HIER REKENING MEE TIJDENS HET BIEDEN !

Bekijk kavel

Kavel 067-077: 1 x Renault personenauto, type: Twingo 1.2 16V Parisienne, Brandstof: Benzine, kenteken: 8-TSB-70, afgegeven op: 1-5-2014, APK t/m 1-5-2014, afgelezen kilimeterstand. Ca. 43.000

1 x Renault personenauto, type: Twingo 1.2 16V Parisienne, Brandstof: Benzine, kenteken: 8-TSB-70, afgegeven op: 1-5-2014, APK t/m 1-5-2014, afgelezen kilimeterstand. Ca. 43.000

Bekijk kavel

Kavel 067-078: 1 x Renault Personenauto type: Scenic 1.6 Parisienne, Brandstof: Benzine, Kenteken: 95-RBF-8 afgegeven op: 2-5-2011, APK t/m 2-3-2024, Afgelezen kilometerstand ca 153.000

1 x Renault Personenauto type: Scenic 1.6 Parisienne, Brandstof: Benzine, Kenteken: 95-RBF-8 afgegeven op: 2-5-2011, APK t/m 2-3-2024, Afgelezen kilometerstand ca 153.000

Bekijk kavel

Kavel 073-001: Citroen bedrijfswagen type: Berlingo 1.6 e HDI

1 Citroen bedrijfswagen type: Berlingo 1.6 e HDI 500 Club Economy, kenteken: 3-VXB-18 afgegeven op 15-6-2012, APK verlopen op 23-8-2022, KM stand onbekend, werking onbekend.

Bekijk kavel

Kavel 072-001: 1x Honda motorfiets, type: VTR 1000 SP2, kenteken MP-FD-49, afgegeven op 14-10-2005 origineel Nederlands geleverde motorfiets, voorzien van alarm.

1x Honda motorfiets, type: VTR 1000 SP2, kenteken MP-FD-49, afgegeven op 14-10-2005 origineel Nederlands geleverde motorfiets, voorzien van alarm. Afgelezen kilometerstand 26521 km.

Marge artikel !, U betaalt alleen btw over de veilingkosten !

Bekijk kavel

Kavel 072-002: 1x Koga elektrische herenfiets, type: Special, met laadapparaat

1x Koga elektrische herenfiets, type: Special, met laadapparaat

Bekijk kavel

Kavel 081-001: Opel bedrijfswagen, type Vivaro

1 Opel bedrijfswagen, type: Vivaro 1.6 CDTi, kenteken: V-420-GH afgegeven op: 15-5-2017, APK t/m 29-3-2024, Bij de auto zit een nieuw aangevraagd compleet kenteken, sleutels ontbreken maar kunnen met kentekenbewijs bij de opel dealer nieuw besteld worden.

kilometerstand en technische staat onbekend.

Bekijk kavel

Kavel 083-028: 1 x Ford Transit Custom 300 - 2.0 TDCI Trend bedrijfswagen

1 x Ford Transit Custom 300 - 2.0 TDCI Trend bedrijfswagen. Kenteken VLD-50-D afgegeven 08-01-2022 (bouwjaar 2018) APK tot en met 20-01-2024. Afgelezen kilometerstand 169546. Voorzien van trekhaak en StoreVan servicebusinrichting

Bekijk kavel

Kavel 088-003: Mercedes Vito type V 220 CDI

1 Mercedes bedrijfswagen type:Vito V 220 CDI Kenteken: 90-BD-NB, afgegeven op: 17-5-2002, APK t/m 25-4-2024, afgelezen kilometerstand 327471

Bekijk kavel

Kavel 088-001: Renault Kangoo type 1.5 DCI

1 Renault bedrijfswagen type: Kangoo 1.5 DCI kenteken: 79-VFV-2 afgegeven op: 30-3-2007, APK t/m 28-12-2023, afgelezen kilometerstand 341998

Bekijk kavel

Kavel 088-002: Mercedes Sprinter type 2100 CDI

1 Mercedes bedrijfswagen type sprinter 2100 CDI Kenteken: 5-VRL-39 afgegeven op: 3-4-2012, APK t/m 27-7-2023, afgelezen kilometerstand 399876

Bekijk kavel

Kavel 091-013: 1 x Tandemasser aanhanger

1 x Hapert tandemasser aanhanger, type AL, kenteken: 68-WV-BH, afgegeven op 18-6-2019, voorzien van aluminium zijschotten.Afmetingen : 180 x 340 cm.

De aluminium opbouwsteiger is niet bij dit kavel inbegrepen, maar wordt verkocht onder kavel nummer 091-012

Bekijk kavel

Kavel 095-001: 1 x Suzuki personenauto type: Swift 1.0 Stijl Smart Hybrid

1 Suzuki personenauto type: Swift 1.0 Stijl Smart Hybrid, kenteken: NT-765-T afgegeven op: 29-4-2017, APK t/m 29-4-2025, afgelezen kilometerstand ca. 103.000

Bekijk kavel

Kavel 101-001: 1 x Urban Arrow elektrische bakfiets

1 x Urban Arrow elektrische bakfiets compleet met laadapparaat

Bekijk kavel

Kavel 101-034: 1 x Opel Movano bedrijfswagen

Bekijk kavel

Terug naar boven