Cookievoorkeuren

Voorraden

Geen openstaande kavels gevonden

Gesloten Kavels

Kavel 155-222: 6 x Diverse gekleurde designstoelen met stalen onderstel

Bieden op dit kavel is geëindigd

6 x Diverse gekleurde designstoelen met stalen onderstel

Bekijk kavel

Kavel 155-199: 7 x Ronde eikenhouten bladen in diverse maten

7 x Ronde eikenhouten bladen in diverse maten (ter indicatie bovenste blad is rond ca. 150 cm)

Bekijk kavel

Kavel 155-200: 3 x Eikenhouten bladen visgraat in diverse maten

3 x Eikenhouten bladen visgraat in diverse maten ca. 240 x 110 en 2 x 280 x 110 cm

Bekijk kavel

Kavel 155-211: 1 x Partij diverse stalen onderstellen

1 x Partij diverse stalen onderstellen

Bekijk kavel

Kavel 155-218: 1 x Ovalen eikenhouten blad

1 x Ovalen eikenhouten blad ca. 220 x 110 cm, zonder montagebok

Bekijk kavel

Kavel 155-201: 1 x Eikenhouten boomstamblad lengte ca. 400 cm!

1 x Eikenhouten boomstamblad ca. 400 cm x 75 cm

Bekijk kavel

Kavel 156-049: 1 x Grote partij Sunbeam platdak paneelprofielen met toebehoren op ca. 16 pallets

1 x Grote partij Sunbeam platdak paneelprofielen met toebehoren op ca. 16 pallets

Bekijk kavel

Kavel 156-050: 1 x 2-Zijdige verrijdbare materiaalkar met diverse aluminium profielen

1 x 2-Zijdige verrijdbare materiaalkar met diverse aluminium profielen

Bekijk kavel

Kavel 156-051: 1 x Grote partij montagematerialen en toebehoren tbv zonnepanelen

1 x Grote partij montagematerialen en toebehoren tbv zonnepanelen waaronder platdakprofielen, zware elekta kabel, dakhaken, (nieuwe) zonnepanelen en omvormers in 6 secties palletstelling

Bekijk kavel

Kavel 156-065: 1 x Pallet met 30 x 30 betontegels ca. 50 stuks

1 x Pallet met 30 x 30 betontegels ca. 50 stuks

Bekijk kavel

Kavel 156-037: 1 x Partij aluminium schuindakprofielen

1 x Partij aluminium schuindakprofielen lengte ca. 5,8 mtr en 6,5 mtr

Bekijk kavel

Terug naar boven