Cookievoorkeuren

Faillissementsveiling Casconed Montage BV

Kavels:1
Bieden start: 09 okt. 2023 12:00:00 (CEST)
Eindigt: 18 okt. 2023 16:00:00 (CEST)

In opdracht van de curator verkopen wij de diverse voorraad in het faillissement van Casconed Montage BV

Het bieden eindigt: Woensdag 18 oktober 2023 vanaf 16:00 uur
Locatie: Hoorn, industrieterrein HN'80
Kijkdag: Geen kijkdag
Afhaaldag: Op afspraak

Opmerking voor kopers

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden

Gesloten Kavels

Kavel 070-001: Partij diverse voorraad

Bieden op dit kavel is geëindigd

Partij diverse voorraad op 2 pallets w.o.: Gegalvaniseerd stalen beugels, 2x doos Hannoband, 3x schep, 3x doos Fisher kanaalplaatankers, aluminium ladder etc.

Bekijk kavel