Cookievoorkeuren

Faillissementsveiling H.V. Energy Solutions BV

Kavels:12
Bieden start: 12 feb. 2024 18:00:00 (CET)
Eindigt: 05 mrt. 2024 19:30:00 (CET)

In opdracht van de curator in het faillissement van HV Energy Solutions verkopen wij de diverse gereedschappen waaronder een Bitux vuilwaterpomp, kabel handgereedschappen, MS elektra meet- en uitleesapparatuur, Elspec Argus krachtstroomschakelsets, Omegascope infrarood thermometer en hydrolische palletheftruck.

Het bieden eindigt: Dinsdag 5 maart 2024 om 19.30 uur
Locatie: Corantijn 59 A te Zwaag
Kijkdag: Dinsdag 5 Maart van 10:00 tot 12:00 uur
Afhaaldag: Donderdag 14 maart van 10:00 tot 14:00 uur

Opmerking voor kopers

 LET OP: De kijk- en afleverdag van deze veiling wordt gecombineerd met de veiling van Arch en Hook BV, S. Wolfard en de verzamelveiling.

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden

Gesloten Kavels

Kavel 093-001: 1 x Bitux mobiele vuilwaterpomp, aangedreven door 1-cilinder benzinemotor met toebehoren

Bieden op dit kavel is geëindigd

1 x Bitux mobiele vuilwaterpomp, aangedreven door 1-cilinder benzinemotor met toebehoren

Bekijk kavel

Kavel 093-002: 3 x Kabel handgereedschappen w.o. perstang, pneumatische knipper etc

3 x Kabel handgereedschappen w.o. perstang, pneumatische knipper etc

Bekijk kavel

Kavel 093-003: 1 x MS elektra meet- en uitleesapparatuur in koffer

1 x MS elektra meet- en uitleesapparatuur in koffer

Bekijk kavel

Kavel 093-004: 1 x Elspec Argus krachtstroomschakelset in koffer

1 x Elspec Argus krachtstroomschakelset in koffer

Bekijk kavel

Kavel 093-005: 1 x Elspec Argus krachtstroomschakelset in koffer

Bekijk kavel

Kavel 093-006: 1 x Elspec Argus krachtstroomschakelset in koffer

Bekijk kavel

Kavel 093-007: 1 x Omegascope infrarood thermometer type OS530L in koffer

1 x Omegascope infrarood thermometer type OS530L in koffer

Bekijk kavel

Kavel 093-008: 1 x Tristar thuistap, 220 Volt

1 x Tristar thuistap, 220 Volt

Bekijk kavel

Kavel 093-009: 1 x BT Lifters handhydraulische pallethefwagen

1 x BT Lifters handhydraulische pallethefwagen

Bekijk kavel

Kavel 093-010: 1 x Victron energy omvormer, werking onbekend

1 x Victron energy omvormer, werking onbekend

Bekijk kavel

Kavel 093-011: 2 x Elektrische mobiele stoomcleaners, 220 Volt

2 x Elektrische mobiele stoomcleaners, 220 Volt

Bekijk kavel

Kavel 093-012: 1 x Statief met 2 LED bouwlampen, 220 Volt

1 x Statief met 2 LED bouwlampen, 220 Volt

Bekijk kavel

Terug naar boven