Cookievoorkeuren

Faillissementsveiling Van Zaane Tweewielers BV II

Kavels:5
Bieden start: 19 jul. 2024 09:00:00 (CEST)
Eindigt: 05 aug. 2024 20:00:00 (CEST)

In opdracht van de curator in het faillissement van Van Zaane Tweewielers BV verkopen wij een Piaggio snorscooter ZIP 50 4T, Vespa Snorscooter LX 2T, bromscooter Symphony ST, Kymco bromfiets K-Pipe en SYM elektrische Bromscooter E1-Xpro. Papieren - uitgezonderd voor de SYM elektrische bromscooter - zijn aanwezig.

Het bieden eindigt: Maandag 5 augustus 2024 vanaf 20.00 uur
Locatie: Corantijn 59A te Zwaag
Afhaaldag: Maandag 12 augustus 2024 van 11.00 tot 12.00 uur

Opmerking voor kopers

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden

Gesloten Kavels

Kavel 150-001: 1 x Piaggio snorscooter, Type ZIP 50 4T kenteken: DFB-38G, eerste toelating 10-12-2015, Kleur zwart, werking onbekend

Bieden op dit kavel is geëindigd

1 x Piaggio snorscooter, Type ZIP 50 4T kenteken: DFB-38G, eerste toelating 10-12-2015, Kleur zwart, werking onbekend

Bekijk kavel

Kavel 150-002: 1 x Vespa Snorscooter, Type: LX 2T, kenteken: 80-FZH-2, eerste toelating: 10-8-2006, Kleur zwart, werking onbekend

1 x Vespa Snorscooter, Type: LX 2T, kenteken: 80-FZH-2, eerste toelating: 10-8-2006, Kleur zwart, werking onbekend

Bekijk kavel

Kavel 150-003: 1 x Bromscooter, type: Symphony ST, kenteken: DFF-25-K, eerste toelating: 25-9-2015, Kleur: wit, werking onbekend

1 x Bromscooter, type: Symphony ST, kenteken: DFF-25-K, eerste toelating: 25-9-2015, Kleur: wit, werking onbekenmd

Bekijk kavel

Kavel 150-004: 1 x Kymco Bromfiets, type: K-Pipe, kenteken: DFV-89-N, eerste toelating: 1-2-2016, kleur: Wit, werking onbekend.

1 x Kymco Bromfiets, type: K-Pipe, kenteken: DFV-89-N, eerste toelating: 1-2-2016, kleur: Wit, werking onbekend.

Bekijk kavel

Kavel 150-005: 1 x SYM elektrische Bromscooter, type: E1-Xpro, kenteken: FFH-20-Z, eerste toelating: 19-12-2020, kleur: wit, met lader, zonder accu en papieren, werking onbekend.

1 x SYM elektrische Bromscooter, type: E1-Xpro, kenteken: FFH-20-Z, eerste toelating: 19-12-2020, kleur: wit, met lader, zonder accu en papieren. Werking onbekend.

Bekijk kavel

Terug naar boven