Cookievoorkeuren

Veiling 2 sets scheepsschroeven

Kavels:1
Bieden start: 22 jul. 2022 09:00:00 (CEST)

In opdracht van Justitie veilen we 2 sets RVS Duo Prop scheepsschroeven.

Locatie: Utrecht
Kijkdag: Geen mogelijkheid tot kijken
Afhaaldag: Op afspraak

Opmerking voor kopers

Voor inhoudelijke vragen over deze veiling kunt u hier een mail sturen.

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden

Gesloten Kavels

Kavel 1: 2 Sets Volvo Penta scheepsschroeven

Bieden op dit kavel is geëindigd

2 sets (2 per set) Volvo Penta Duo Prop scheepsschroeven, RVS. Type: 2x F6 Front en 2x F6 rear., deze scheepsschroeven zijn slecht 1 keer gebruikt voor een test.

Bekijk kavel