Cookievoorkeuren

Veiling bedrijfsbeëindiging Yoused BV

Kavels:85
Eindigt: 16 aug. 2022 19:00:00 (CEST)

Wegens algehele stopzetting van de bedrijfsactiviteiten, veilen wij de restant voorraad van Yoused B.V. te Almere.

Verkocht worden zeer diverse decoratiematerialen tegen zeer lage openingsprijzen.

Locatie: Grindzuigerstraat 45 te Almere
Kijkdag: Vrijdag 12 augustus tussen 10:00 en 12:00 uur
Afhaaldag: 23 augustus tussen 09:00 en 16:00 uur

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden

Gesloten Kavels

Kavel 1: Paarden en mensen benen

Bieden op dit kavel is geëindigd

Partij Kunststof paarden en mensen benen ca. 14 mensen benen en ca. 12 paarden benen lengte ca, 70 cm.

Bekijk kavel

Kavel 2: Paarden benen

Partij Kunststof paarden benen ca. 160 stuks, lengte ca 45 cm.

Bekijk kavel

Kavel 4: Diverse decoratie

Partij diverse kunststof decoratie w.o. wijzende vinger, baby armen, mensenbeen, etc.

Bekijk kavel

Kavel 6: Diverse decoratie

Partij diverse kunststof decoratie w.o. wijzende vinger, Bunny head, naaimachine, poppenkopje, babybeen, etc.

Bekijk kavel

Kavel 7: Diverse decoratie

Partij diverse kunststof decoratie w.o.Garen klos, bunny head, oren, handen, etc.

Bekijk kavel

Kavel 8: Diverse decoratie

Partij diverse kunststof decoratie w.o. naaimachine, kippen pootjes, faceless bird, etc.

Bekijk kavel

Kavel 9: Diverse decoratie

Partij diverse kunststof decoratie w.o. Napoleon Bust, Paarden benen, etc.

Bekijk kavel

Kavel 10: Diverse decoratie

Partij diverse kunststof decoratie w.o. sets met paardenbenen, ca. 28 stuks

Bekijk kavel

Kavel 11: Zeefdrukken

16 zeefdrukken in lijst met glas en passepartout, afm. 75 x 88 cm.

Bekijk kavel

Kavel 12: Marmeren bladen

8 halfronde marmeren bladen, 2x zwart, 6 x wit afm.: 105x45 cm.

Bekijk kavel

Kavel 13: Koziol tassen

Partij koziol kunststof tassen, boodschappenwagen, tafelkleden etc.

Bekijk kavel

Kavel 14: Glitter decoratie

Partij glitter decoratie, blauw en groen

Bekijk kavel

Kavel 15: Marlies Dekkers torentjes

Partij Marlies Dekkers torentjes met goud

Bekijk kavel

Kavel 16: Vlinders

Partij vlinders in diverse kleuren, in 13 kratten

Bekijk kavel

Kavel 5: Diverse decoratie

Partij diverse kunststof decortie w.o. Inspirational head, baby arm, oren etc.

Bekijk kavel

Kavel 17: Paspoppen

15 diverse paspoppen

Bekijk kavel

Kavel 18: Dames rompen

Party kunststof (lichtdoorlatende) dames rompen, ca. 13 stuks

Bekijk kavel

Kavel 19: Koziol tassen

Party Kunststof Koziol tassen

Bekijk kavel

Kavel 20: Ladenblokken

4 Houten ladennblokken met deur en lade, afm.: 45x60x65 cm.

Bekijk kavel

Kavel 3: Kunststof oren en divers

Partij kunststof oren (ca. 6 stuks) en diverse w.o.poppen kop, wijzende vinger etc.

Bekijk kavel

Kavel 21: Paspoppen

3 pasrompen op statief en party paspop voeten

Bekijk kavel

Kavel 22: Vleugels

2 Kunststof vleugels met glitters, lengte ca, 140 cm.

Bekijk kavel

Kavel 23: mannen rompen

8 kunststof mannenrompen

Bekijk kavel

Kavel 24: Dames rompen

20 kunststof (lichtdoorlatende) dames rompen

Bekijk kavel

Kavel 25: Mannen rompen

14 kunstsof mannenrompen

Bekijk kavel

Kavel 26: Dames rompen

10 kunststof lichtdoorlatende dames rompen

Bekijk kavel

Kavel 27: Mannen rompen

8 kunststof mannenrompen

Bekijk kavel

Kavel 28: Mannen en dames rompen

15 kunststof lichtdoorlatende mannen- en dames rompen

Bekijk kavel

Kavel 29: Dames rompen

Bekijk kavel

Kavel 30: Kerstballen

Partij blauwe kunststof kerstballen

Bekijk kavel

Kavel 31: Paspoppen

4 diverse paspoppen

Bekijk kavel

Kavel 32: Glitter ster

partij van ca. 2000 stuks gouden glitter ster.

Bekijk kavel

Kavel 33: Kerstballen

Partij van ca. 360 glazen kerstballen, Marcel Wanders

Bekijk kavel

Kavel 34: Glitter kroonlucher

Pallet met glitter ballen kroonluchters en 1 pallet met zilveren ballen

Bekijk kavel

Kavel 35: Paspoppen

4 pallets met diverse paspoppen

Bekijk kavel

Kavel 36: Paspoppen

7 pallets met diverse paspoppen ca. 22 stuks

Bekijk kavel

Kavel 37: Deco blaadjes

Partij decoratieve vilten blaadjes

Bekijk kavel

Kavel 38: Decoratie

2 Pallets diverse decoratie w.o. Candy, vlinders, sportprijzen

Bekijk kavel

Kavel 39: Kikkers

Partij met groene kikkers

Bekijk kavel

Kavel 40: Spiegels

Partij van ca. 41 ovale spiegels met groene lijst afm. 87x65 cm.

Bekijk kavel

Kavel 41: Kruiwagens

Partij van 12 inklapbare kruiwagens

Bekijk kavel

Kavel 42: Kunststof manden

Partij van ca. 165 groene kunststof manden, rond 45 cm. X 32 cm.

Bekijk kavel

Kavel 43: Decoratie

Partij groene decoratie, w.o. appels, bordjes, vlinders etc.

Bekijk kavel

Kavel 44: Decoratie

2 pallets diverse decoratie w.o. marcel wanders strikken en koziol bladen

Bekijk kavel

Kavel 45: Kerstballen

5 pallets met Marcel Wanders glazen kerstballen, kleur wit, goud en zwart

Bekijk kavel

Kavel 46: Glitter ballen

1 Partij groene glitter ballen, c. 40 cm. Rond (10 stuks) en 2 stuks discoballen.

Bekijk kavel

Kavel 47: Paspoppen

7 Pallets met diverse paspoppen, ca. 30 luxe paspoppen

Bekijk kavel

Kavel 48: Paspop rompen

3 pallets met kunststof paspop rompen, ca. 20 stuks

Bekijk kavel

Kavel 49: Paspoppen

6 pallets met diverse papspoppen en rompen, ca. 25 stuks

Bekijk kavel

Kavel 50: Kroonluchters

Pallet met Ballen kroonluchters

Bekijk kavel

Kavel 51: Kerstballen

2 Pallets met Marcel Wanders glazen kerstballen, zwart, wit en goud, 10 cm. Doorsnede

Bekijk kavel

Kavel 52: Kroonluchters

2 Pallets met glitterbollen kroonluchters

Bekijk kavel

Kavel 53: kerstballen

Pallet met Marcel Wanders glazen kerstballen

Bekijk kavel

Kavel 54: Decoratie

Pallet met Marlies Dekkers diverse decoratie, w.o.: kaartspel, slotjes, schildpadjes etc. ca. 2200 stuks

Bekijk kavel

Kavel 55: Spiegelbollen

5 Spiegelbollen, goud, 40 cm.

Bekijk kavel

Kavel 57: Paspoppen

4 Pallets met diverse paspoppen , ca. 11 stuks

Bekijk kavel

Kavel 58: Kruiwagens

2 Pallets met opvouwbare kruiwagens, ca. 30 stuks

Bekijk kavel

Kavel 59: Kruiwagens

2 Pallets met opvouwbare kruiwagens, ca. 17 stuks

Bekijk kavel

Kavel 60: Kruiwagens

1 Pallet met opvouwbare kruiwagens, ca. 20 stuks

Bekijk kavel

Kavel 61: Kruiwagens

1 Pallet met opvouwbare kruiwagens, ca. 18 stuks

Bekijk kavel

Kavel 62: Kruiwagens

Bekijk kavel

Kavel 63: sportprijzen

4 Pallets met sportprijs bekers, blauw

Bekijk kavel

Kavel 64: mannenbenen

1 Pallet met 7 sets (14 stuks) kunststof mannenbenen ca. 70 cm. Lang

Bekijk kavel

Kavel 65: paarden benen

Pallet met 6 sets (a 3 stuks) met paarden benen, ca. 70 cm lang

Bekijk kavel

Kavel 66: Paarden benen

2 Pallets met 16 sets (a 3 of 4 stuks) met paarden benen, ca. 70 cm lang

Bekijk kavel

Kavel 56: Glazen stolpen

Partij glazen stolpjes, ca. 95 stuks, diam. 14 cm x 17 cm.

Bekijk kavel

Kavel 67: Paarden benen

2 Pallets met 28 sets (a 3 of 4 stuks) met paarden benen, ca. 70 cm lang

Bekijk kavel

Kavel 68: Paarden benen

3 sets paardenbenen, ca 70 cm. Gespoten in diverse kleuren

Bekijk kavel

Kavel 69: Side table

Philip Starck chroomstalen sidetable met glazen blad, afm. 180 x 40 cm.

Bekijk kavel

Kavel 70: Retro kerstballen

Pallet met echte glazen retro kerstballen, ca 550 stuks

Bekijk kavel

Kavel 71: Kerstballen

Pallet met glazen kerstballen Marcel Wanders, ca. 700 stuks

Bekijk kavel

Kavel 72: Paspoppen

2 Pallets met ca. 4 diverse paspoppen

Bekijk kavel

Kavel 73: Glitterbol decoratie

3 pallets met diverse glitterbol decoratie

Bekijk kavel

Kavel 75: Kinder paspoppen

4 Stoffen retro kinder paspoppen

Bekijk kavel

Kavel 76: Kubus bakken

Diverse gekleurde kunststof kubus bakken

Bekijk kavel

Kavel 77: Design kruk

Design kruk met gasvering en hoogteverstelling

Bekijk kavel

Kavel 78: Houten stoelen

3 nostalgische houten stoelen

Bekijk kavel

Kavel 74: Wanddecoratie doeken

Magazijnstelling met 30 kratten wandecoratie doeken, afm. 225x225 cm en 350x250 cm.

Bekijk kavel

Kavel 79: winkelwagens

3 Kunststof winkelwagens

Bekijk kavel

Kavel 80: Passpiegel

Grote passpiegel met aluminium lijst, afm,: 75x225 cm.

Bekijk kavel

Kavel 81: Passpiegel

Bekijk kavel

Kavel 82: Passpiegel

Bekijk kavel

Kavel 83: Passpiegel

Bekijk kavel

Kavel 84: Passpiegel

Bekijk kavel

Kavel 85: Diversen

Partij diverse w.o. bijzettafels, passpiegel, kapstop, plantenbakken etc.

Bekijk kavel

Terug naar boven