Cookievoorkeuren

Veiling wegens bedrijfsbeeindiging Fiets- en Scooterwinkel SpikeX te Haarlem

Kavels:105
Bieden start: 04 jul. 2023 12:00:00 (CEST)
Eindigt: 18 jul. 2023 19:30:00 (CEST)

Wegens algehele bedrijfsbeeindiging van Fiets- en Scooterwinkel SpikX te Haarlem veilen wij de complete voorraad en inventaris.

Locatie: Rijksstraatweg 246, 2022 DJ, Haarlem.
Kijkdag: Maandag 17 juli van 10:30 tot 12:30 uur
Afhaaldag: Dinsdag 25 juli van 09:00 tot 16:00 uur

Opmerking voor kopers

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden