Cookievoorkeuren

Verkoop bij inschrijving in opdracht van Justitie

Kavels:1
Bieden start: 12 apr. 2023 18:00:00 (CEST)
Eindigt: 19 apr. 2023 19:00:00 (CEST)

In opdracht van justitie verkopen wij bij inschrijving een grote partij (ca. 1500 emmers) nieuwe muurverf van diverse merken.

Locatie: Utrecht
Kijkdag: Geen kijkdag
Afhaaldag: Op afspraak

Opmerking voor kopers

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden

Gesloten Kavels

Kavel 23-033001: 29 Pallets met ca. 1500 emmers muurverf

Bieden op dit kavel is geëindigd

Bij inschrijving te koop een grote partij nieuwe muurverf en gerelateerde producten. de partij staat op 29 pallets en betreft ca, 1500 emmers van ca. 12.5 liter per stuk.

Bij vragen kunt u contact opnemen met plaatsjebod via Email

Bekijk kavel