Cookievoorkeuren

Verzamelveiling diversen te Zwaag

Kavels:44
Bieden start: 21 jun. 2023 09:00:00 (CEST)
Eindigt: 17 jul. 2023 19:30:00 (CEST)

Verzamelveiling met diverse zaken afkomstig uit o.a. verschillende faillissementen waaronder Harley Davidson motorfiets, DJ set, banken, wicker tuinstoelen, flatscreens, Jura Espressoapparaat, electrische fietsen en div. kunstwerken.

Locatie: Zwaag
Kijkdag: 16 juli van 10:00 tot 12:00 uur Corantijn 59a 1689 AN te Zwaag
Afhaaldag: 25 juli van 10:00 tot 14:00 uur Corantijn 59a 1689 AN te Zwaag

Opmerking voor kopers

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden