Cookievoorkeuren

Veiling wegens bedrijfsbeeindiging Fiets- en Scooterwinkel SpikeX te Haarlem

Kavels:105
Bieden start: 04 jul. 2023 12:00:00 (CEST)
Eindigt: 18 jul. 2023 19:30:00 (CEST)

Wegens algehele bedrijfsbeeindiging van Fiets- en Scooterwinkel SpikX te Haarlem veilen wij de complete voorraad en inventaris.

Locatie: Rijksstraatweg 246, 2022 DJ, Haarlem.
Kijkdag: Maandag 17 juli van 10:30 tot 12:30 uur
Afhaaldag: Dinsdag 25 juli van 09:00 tot 16:00 uur

Opmerking voor kopers

Kavels in deze veiling

Geen openstaande kavels gevonden

Gesloten Kavels

Kavel 23-046101: Scooter kappen sets

Bieden op dit kavel is geëindigd

diverse kappen sets voor diverse merken en modellen scooters, waaronder Zip, Riva

Bekijk kavel

Kavel 23-046102: Scooter onderdelen

diverse windschermen, valbeugels, zadels t.b.v. diverse merken scooters waaronder Vespa

Bekijk kavel

Kavel 23-046103: Scooter verlichting

diverse verlichting waaronder achterlichten, koplampen, richtingaanwijzers, spiegels met led richting aanwijzing, tube verlichting t.b.v diverse merken scooters waaronder Vespa, Sprint, Zip,

Bekijk kavel

Kavel 23-046104: Scooter onderdelen

diverse onderdelen waaronder trim, verlichting t.b.v. diverse merken waaronder Vespa, Primavera, Zip

Bekijk kavel

Kavel 23-046105: Wijnkoelkast

Candy wijnkoelkast voorzien van flessenrekken, inhoud 128 liter alsmede magnetron

Bekijk kavel

Terug naar boven